23.05.2023

Spotkanie na szczycie pewności siebie

  • Zarejestruj się

Chcesz przyjść na wydarzenie?

Dom Mody Klif Zaprasza na

Czym jest pewność siebie i czy można się jej nauczyć?
Jak radzić sobie ze stresem i tremą?
Jak kolory, które nosimy wpływają na nasze samopoczucie i to, jak odbierają nas inni?
Szpilki jako atrybut kobiecości – prawda czy fałsz?
Jak poruszać się, siedzieć i pozować do zdjęć z gracją ?

Warsztat:  Techniki poruszania się z gracją i pozowania do zdjęć  na wysokich obcasach z Akademią Szpilek.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z ekspertkami od pewności siebie i kobiecości – Beatą Charkiewicz – instruktorką kobiecości znaną na Instagramie jako @psycholog_na_szpilkach i założycielką Akademii Szpilek, Agnieszką Mrozińską – aktorką, piosenkarką, producentką filmowa i tancerką od przeszło 28 lat oraz Wiesławą Kulig-Wyporską – mediatorką i radcą prawnym.

Agnieszka Mrozińska – aktorka telewizyjna, teatralna i dubbingowa, tancerka i piosenkarka. Absolwentka WSKiMS im. Jerzego Giedroycia w Warszawie oraz studiów podypolomowych Produkcja Filmowa i telewizyjna na uczelni i. Łazarskiego w Warszawie. Aktualnie promująca swój pierwszy singiel i teledysk do utworu Beuenas Noches.

Beata Charkiewicz – trenerka kobiecości. Instruktorka pewności siebie i gracji w szpilkach. Z doświadczenia modelka, z wykształcenia psycholog. Pomysłodawczyni Akademii Szpilek. Pomaga kobietom budzić i rozwijać kobiecość. Znana na Instagramie jako @psycholog_na_szpilkach

Wiesława Kulig-Wyporska – mediator, radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów prawnych. Pracowała na wszystkich szczeblach administracji skarbowej począwszy od urzędu skarbowego, poprzez izbę administracji skarbowej, na ministerstwie finansów skończywszy. Brała udział w negocjacjach umów np. w ramach projektu eDO2, dzięki któremu dziś mamy dowody osobiste z drugą cechą biometryczną. Aktualnie praktykująca we własnej kancelarii. Specjalizuje się w prawie administracyjnym, w tym podatkowym. Chętnie wspiera swoich klientów w toku negocjacji oraz mediacji.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zabranie ze sobą pary szpilek niezbędnej do uczestnictwa w warsztacie z technik poruszania się z gracją.

Posłuchaj podcastów:


Fotogaleria

Zapisz się na wydarzenie

Wolnych miejsc: 25

Rejestracja zakończona.

inne edycje K2
TOP