O nas

Dom Mody KLIF

Światowe marki w jednym miejscu

Poznaj świat Domu Mody Klif, gdzie marki premium wyznaczają trendy od pokoleń. To tutaj odkryjesz luksusowe kolekcje marek takich jak Michael Kors, Marciano Guess, Hugo Boss, Max&Co czy Elisabetta Franchi.

Tutaj trendy modowe na każdy sezon wyznaczają Max Mara, Marella, Pinko, Patrizia Pepe i wiele innych światowych, cenionych marek. W naszych kameralnych i eleganckich wnętrzach znajdziesz także wiele multibrandowych salonów i butików polskich projektantów.

Relaks i doskonałą kuchnię w przerwie pomiędzy zakupami zapewnią Ci nasze restauracje i kawiarnie, które swoją ofertę kierują do miłośników kuchni śródziemnomorskiej, europejskiej, tajskiej, a także do osób prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia, dla których dieta odgrywa ważną każdego dnia. W naszych kawiarniach mistrzowie cukiernictwa codziennie przygotowują świeże wypieki i gwarantują aromatyczną kawę.

Dom Mody Klif to także miejsce spotkań pasjonatów mody i osób, które poszukują swojego unikalnego stylu, ceniąc przy tym najwyższą jakość materiałów. To właśnie dla Was powstał projekt Klif Fashion Studio, który gwarantuje bezpłatne konsultacje modowe z naszymi stylistkami – Eweliną Zesiuk i Martą Zalega.

Na potrzeby naszych Klientów powstała także usługa Concierge, która jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących usługi na najwyższym poziomie. To tutaj zamówisz wysyłkę kwiatów pod wskazany adres, umówisz się na bezpłatne konsultacje z naszymi stylistkami, czy także zarezerwujesz miejsce w myjni samochodowej. By skorzystać z pakietów szytych na miarę zachęcamy do kontaktu pod numerem: 22 531 45 00 lub bezpośrednio w Punkcie Concierge w Domu Mody Klif.

TOP