Eurospar

Eurospar

Eurospar

EUROSPAR to największy format sklepu sieci SPAR, supermarket z szerokim i dopasowanym do potrzeb lokalnego Klienta wyborem zawsze świeżych owoców i warzyw, wypiekanego na miejscu, ciepłego i pachnącego pieczywa, dań gotowych i ciast. Zapraszamy na zakupy najwyższej jakości wędlin, mięsa oraz serów, na wagę, dokładnie tyle, ile chcecie.

Sklepy SPAR słyną z szerokiego asortymentu produktów bio, naturalnych oraz dopasowanych do diet bezglutenowych, bezlaktozowych, wegańskich i wegetariańskich. Szczególnie polecamy produkty marki SPAR Natural, m.in. krem czekoladowy bez zawartości oleju palmowego, ulepszaczy i stabilizatorów, z ceryfikatem FairTrade.

Bogaty asortyment obejmuje zarówno produkty tradycyjne, jak i pochodzące z wielu zakątków świata. Na półkach znajdziecie produkty marki SPAR, tak samo dobre, jak te znanych producentów, ale tańsze.U podstaw wartości, którymi kieruje się SPAR jest zapewnienie nie tylko szerokiego wyboru zawsze świeżych produktów, również lokalnych producentów, ale także najwyższej jakości obsługi, w konkurencyjnej cenie. SPAR – Najlepszy dla Ciebie.

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 830 - 2200
niedziela: 900 - 2000

Kontakt

TOP