Good Mood Boutique

Good Mood Boutique

Good Mood Boutique

Good Mood to butik z wyselekcjonowaną ofertą odzieży sektora premium.

Hołdując idei „im mniej tym więcej” przedstawiamy marki minimalistyczne i współcześnie klasyczne odpowiadające wymaganiom najbardziej wymagających klientek. Wszystkie zostały wybrane według jednega klucza: dążenia do połączenia komfortu i wygody z najwyższą jakością.

Nasza oferta to kolekcje międzynarodowych marek słynących z ponadczasowego dizajnu i wysokogatunkowych tkanin naturalnych, takich jak len, jedwab, bawełna oraz wełny – w tym najwyższej jakości kaszmir. Wybrane przez nas marki przywiązują wagę nie tylko do tkaniny ale również samego szycia i wykończenia swoich wyrobów. Produkują swoje kolekcje w małych manufakturach we Włoszech i innych miejscach Europy.

Oferta salonu to głównie styl casual znanej szwajcarskiej marki Repeat Cashmere, ostatnie trendy w modzie damskiej i męskiej, prezentowane przez niemiecką markę Hannes Roether i włoską Transit oraz bardziej klasyczne stroje biznesowe i koktajlowe sukienki włoskich marek Purotatto i Rosso35. Ich salony można spotkać w Mediolanie, Paryżu i innych stolicach Europy.

Wystrój i atmosfera butiku również ma na celu bardziej przypominać wizytę u stylistki niż zakupy w typowym sklepie.

Kolekcje wybieramy zwracając uwagę, przede wszystkim, na najwyższą jakość tkanin tj. kaszmir, len, mieszanki bawełny z jedwabiem oraz precyzję wykonania. Nasze marki słyną z butikowej produkcji i kierują swoje produkty do klienta szukającego jakości.

Na pierwszym miejscu stawiamy na wygodę. Nie podążamy ślepo za trendami chociaż o nich nie zapominamy.

Po raz pierwszy przedstawiamy również męską linię marki Hannes Roether. W letniej kolekcji widoczny jest wyjątkowy charakter ich ubrań. Łączy lekką nonszalancję z najwyższą jakością tkanin, widoczną w zastosowanej kombinacji lnu z jedwabiem i bawełną.

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 900 - 2100
niedziela handlowa: 1000 - 2000

TOP