HIGH

HIGH

HIGH

Każda kolekcja HIGH jest produkowana przez kreatywny zespół złożony z projektantów, stylistów, techników, artystów i rzemieślników posiadających specjalistyczną wiedzę w wielu różnych dyscyplinach.

Każdy element jest zaprojektowany w trójwymiarowy sposób: tył, profil i wnętrze ubrania są równie ważne jak i szczegóły przedniej częściej stroju kojarzone z couture i rzemieślniczymi procesami produkcyjnymi.

Podczas gdy zespół kreatywny czerpie inspirację z historycznych kostiumów i tekstyliów, często kładąc nacisk na odzież roboczą i użytkową, nieustannie bada najnowsze technologie tkanin i techniki produkcyjne. To dualistyczne podejście do projektowania jest integralną częścią HIGH.

Ubrania HIGH są produkowane z podejściem łączącym szacunek dla rzemiosła, miłość do piękna i chęć odnalezienia innowacyjnych rozwiązań projektowych dla osób ceniących kreatywność.

Wyniki kreatywnej pracy zespołowej HIGH są widoczne w każdej kolekcji i są noszone i kochane przez coraz większą liczbę klientów na całym świecie, którzy wracają sezon po sezonie, aby znaleźć ubrania, które są pożądane, komfortowe, użyteczne i piękne.

 

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 900 - 2100
niedziela handlowa: 1000 - 2000

Kontakt

TOP