Klinika La Perla

Klinika La Perla

Klinika La Perla

Klinika La Perla to synonim piękna, najwyższej jakości usług z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz nowoczesnej i zaawansowanej kosmetyki hi-tech. Jej pomysłodawczyni i założycielka – Kalina Ben Sira prawie 18 lat temu postanowiła stworzyć wraz z zespołem ekspertów unikalne miejsce, gdzie w menu zabiegowym dostępne będą zaawansowane technologie odmładzające, wyszczuplające i modelujące ciało, dotąd znane jedynie na zachodzie.

Klinika La Perla w DM Klif to nowa koncepcja usług beauty na warszawskiej mapie urodowej. Wyróżnia nas bogactwo i kompleksowość oferty, dobór wyjątkowo skutecznych zabiegów i technologii, dających natychmiastowe efekty. Nowością jest także dedykowane menu zabiegowe na okolicę oczu, w tym stylizacja brwi i rzęs oraz profesjonalna diagnostyka stanu skóry – analiza zmarszczek, przebarwień, naczynek i niedoskonałości, ze wskazaniem odpowiedniej terapii.

Ponadto w klinice dostępne są lunchowe zabiegi upiększające, autorskie zabiegi relaksacyjne i odprężające, w tym masaże i rytuały spa.

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 900 - 2100
sobota: 900 - 1800

TOP