SM.ART Space

SM.ART Space

SM.ART Space

Concept Store – SM.ART Space 

Po 20 latach pracy w modzie przyszedł czas na otwarcie pierwszego tego typu butiku. Butik jako concept store w którym połączona jest sztuka z pięknem. Oprócz ubrań znajdziemy tez tam inne produkty które douzupełniają trzon marki Absolut Dimension założona przez matkę Anne Długołęcką i córkę Alexandrę Długołęcka. Współgrają z nią jak obuwie, biżuteria, torebki, książki o sztuce i rozwoju, designerskie meble, artystyczne świeczki, kadzidła i produkty skincare.

Oprócz naszej marki, w butiku znajdują się polskie niszowe marki które jeszcze nie maja tak dużego przebicia rynkowego a mają duży potencjał na rynku.

SM.ART Space to tak naprawdę Buduar Kobiety…

To wyjątkowa przestrzeń dla Kobiety, w której poczuje się spokojna i zaopiekowana. Tworzymy przestrzeń w której pomagamy w sposób piękny, zmysłowy pełen ciepła poprowadzić Kobietę ścieżką do jej odkryć.

Pomagamy stworzyć jej własną Garderobę. Projektujemy ją uwzględniając jej osobowość, emocje i  styl życia. Dobierając konstrukcję, kolor i kompozycję. Przeprowadzamy Kobietę przez proces jej samopoznania i akceptacji. Pomagamy stworzyć JEJ indywidualną Garderobę.

W naszym butiku wyróżniamy strefy

Strefa 1 – Kawa z koleżanką

Na wygodnej kanapie w woni orientalnego zapachu kobieta siada do kawy. To jej pierwsza wizyta w naszej przestrzeni poznajemy się, przedstawiamy się sobie, opowiadamy o idei powstania. Tu słuchamy czego potrzebuje Kobieta.

Strefa 2 – SM.ART Garderoba

Tu Kobieta ogląda uporządkowanie wiszące projekty otwarta szafa w której każda rzecz ma swoje miejsce, pasująca do siebie kolorystyka ubrań i fasonów momentalnie przywołuje uczucie harmonii, ładu i uzasadnienia.

W jednym spojrzeniu widzi ze wszystko ze sobą gra – ubrania z butami, torebkami i biżuteria = wszystko spójne i wyjątkowe. Tu czuje jak porządek daje spokój i widzi ze wie co na siebie założyć

Strefa nr 3 – Rozwój

W tej przestrzeni znajduje się szezląg i fotel, na którym wygodnie siada i zapoznaje się w swoim tempie z tematyką rozwoju, ogląda albumy o sztuce, podróżach, uwalnia swoje napięcie i przenosi się do Piękna słuchając relaksującej instrumentalnej muzyki.

Strefa 4 – Atelier

Tu Kobieta może obserwować jak powstają projekty, jak są szyte, ręcznie wykańczane, malowane.

Patrzy na proces tworzenia, układania tkanin, upinania na manekinach. Widzi jak w skupieniu i wręcz medytacji powstaje forma.

To właśnie tu czuje ze to robione jest Specjalnie dla Niej. Ze jest Wyjątkowa.

Strefa 5 – wybieg

Tu Kobieta staje się fizyczną częścią procesu, przymiarki. Chodzi po wybiegu widząc siebie w lustrze, jak się porusza, jak pracuje tkanina jak do jej sylwetki powstają drapowania i rozwiązania konstrukcyjne wydobywające najlepsze dla niej proporcje.

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 900 - 2100
niedziela handlowa: 1000 - 2000

TOP