TRZASKA LUXURY&OPTICS

TRZASKA LUXURY&OPTICS

TRZASKA LUXURY&OPTICS

Trzaska Luxury&Optics to miejsce stworzone dla prawdziwych pasjonatów , dla których okulary nie są jedynie zwykła pomocą zapewniająca komfort widzenia, ale przede wszystkim  ważnym elementem wizerunku, pozwalającym wyrazić  swoja osobowość .

Przez blisko 40 lat działalności związanej z branżą optyczną Grzegorz Trzaska zdobył  zaufanie Klientów , sprzedając uznane markowe produkty optyczne oraz świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Firma specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu okularów korekcyjnych, badaniach wzroku oraz doborze opraw i soczewek kontaktowych. Fachowa opieka okulistyczna oraz własna niezależna pracownia optyczna z tradycjami, gwarantuje najwyższy poziom wykonywanych usług.

Oferta skierowana jest do wyjątkowo wymagających Klientów. Do sprzedaży trafiają jedynie najbardziej stylowe egzemplarze.  Z prawdziwą dumą prezentujemy starannie wyselekcjonowane modele okularów luksusowych marek, w tym limitowane edycje dostępne w nielicznych butikach na świecie.

Kolekcje okularów  sygnowane logo najsłynniejszych domów mody, takich jak : Cartier, Dior, Chanel, Dita, Fendi, Thom Browne,Lancier,  Victoria Beckham, Tom Ford, etc., od lat są dostępne w naszych butikach w Warszawie przy Placu Piłsudskiego 2 oraz przy Placu Wilsona 4.

Trzaska Luxury&Optics  jest liderem wśród ekskluzywnych salonów optycznych. Od lat zdobywa najbardziej prestiżowe wyróżnienia w branży, w 2016 r. uznany przez dom mody Chanel  jako wiodący butik w Polsce.

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 900 - 2100
niedziela handlowa: 1000 - 2000

Kontakt

TOP