Stylistki Klif Fashion Studio

Ewelina Zesiuk

Pasjonatka mody, która o stylu i trendach może rozmawiać bez końca. Prywatnie żona, kochająca mama oraz młoda business woman, odważnie stawiająca kroki w świecie projektowania, ubioru i przemyśle modowym.

Uważa, że styl to nie tylko ubrania, a także narzędzie, które umożliwia budowę własnej pozycji zawodowej, a przede wszystkim pewności siebie. Uważa, że ubranie powinno podkreślać nasze atuty, cechy osobowości, budować naszą oryginalność oraz indywidualność.

Jej styl to klasyka przełamana modnymi, wyrazistymi dodatkami. Bawi się ubraniami oraz ich funkcjonalnością ponieważ każda sukienka, spódniczka czy sweter ma wiele ciekawych odsłon.

Na co dzień pracuje, jako personal shopper, stylistka gwiazd, konsultant ds. wizerunku biznesowego. Uwielbia pomagać i wywoływać uśmiech na twarzach innych. Czas spędzony z nią to dobra energia, inwestycja na lata i krok w stronę stylu!

W ramach projektu KLIF | FASHION STUDIO możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z Eweliną. Poznasz najświeższe trendy modowe pośród marek dostępnych w Domu Mody Klif i zyskasz wiedzę na temat budowania garderoby kapsułowej.

Zapisz się na konsultację

z Eweliną Zesiuk

We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Twój numer rezerwacji:
TOP