Modowy Portret na żywo by Adrianna

Uznana ilustratorka mody w ciągu 15 minut stworzy dla Ciebie wyjątkowy modowy portret w stylistyce znanej z pokazów mody największych światowych projektantów.

Adriana Krawcewicz – polsko-brytyjska ilustratorka mody, dyrektor kreatywna, artystka, specjalizująca się w ilustracji i portretach na żywo. Po ukończeniu dyplomu licencjata London College of Fashion pracowała z czołowymi markami modowymi i luksusowymi, takimi jak Oscar De La Renta, Chanel, V&A, Roberto Cavalli, Tod’s, Vogue. Obecnie jest również zaangażowana w obszarach łączącego się świata cyfrowego i fizycznego. Adriana jest ambasadorką Future+ aktywnie reprezentującą modę cyfrową. Indywidualna wystawa Adriany sztuki cyfrowej w Station of Art Gallery była pierwszą wystawą ilustracji mody na świecie, po której odbyło się wiele wystąpień, w tym Miami Art Basel i prelekcji na Future+, NFT.London i NFT.NYC. 

Adriana pasjonuje się wyznaczaniem drogi i wdrażaniem marek modowych i kosmetycznych web2 do web3. Wykorzystuje pełny potencjał kreatywnego brandingu dzięki nowej technologii i sztucznej inteligencji.

Zapisz się

Liczba miejsc jest ograniczona.

We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Twój numer rezerwacji:

Uwaga: możesz być zapisany/a jednocześnie tylko na jedną atrakcję podczas Klif Fashion Night.
Zapisanie się na jedną z atrakcji zwalnia z obowiązku posiadania zaproszenia.

Inne Wydarzenia na 25 lat

Patroni medialni:
TOP