(Nie)fotogeniczna – warsztaty, dzięki którym inaczej spojrzysz na swoje zdjęcia

“Jestem niefotogeniczna” – Ile razy powtarzałaś to sobie w myślach? A może i na głos? To jest zwrot, który wypowiada 99% osób wchodzących do studia i który najczęściej słyszą fotografowie.

Dzięki warsztatom uwierzysz, że wcale tak nie musi być, a to czy jesteśmy fotogeniczne zależy w dużej mierze od nas samych. Podczas tych warsztatów porozmawiamy o tym, co zrobić aby polubić siebie na zdjęciach, od czego zależy nasza fotogeniczność oraz jak ustawiać się do zdjęć, abyś czuła się i wyglądała lepiej na zdjęciach niż dotychczas.

Na koniec przetestujemy wiedzę z warsztatów podczas mini – sesji, z której otrzymasz od nas jedno najlepsze zdjęcie na pamiątkę

BIO: Magdalena Sobieska fotografka, mama cudownej nastolatki i kobieta, która lubi stawiać sobie wysokie cele w życiu oraz je osiągać, nawet po czterdziestce. Spełnia się także w mediach społecznościowych prowadząc profil na Instagramie, na którym w ciekawy i przystępny sposób dzieli się swoją wiedzą i podpowiada kobietom, jak lepiej wychodzić na zdjęciach.

Jest magistrem Psychologii Społecznej oraz absolwentką Studium Fotograficznego Związku Polskich Artystów Fotografików. Skupia się na fotografii kobiecej, portretowej, modowej, beauty, jak również męskiej i biznesowej. Od  2 lat całą swoją uwagę poświęca przede wszystkim kobietom. To na nich zależy jej najbardziej, na tym aby zaczęły bardziej wierzyć w siebie, aby zaczęły się akceptować i lubić. Największą radość daje jej energia jaka płynie z sesji, gdzie kobieta przeżywa przemianę, gdy pierwszy raz potrafi powiedzieć, że się sobie podoba, że nie wiedziała, że taka potrafi być.

W swoim dorobku posiada liczne sesje, które na zawsze pozostaną w mej pamięci. Przed jej obiektywem stanęło wiele bardziej lub mniej znanych twarzy, a dwie takie postacie, z którymi współpracę zapamięta do końca życia, to: Bruce Willis, z którym spędziła pełne dwa dni jako główny fotograf podczas jego pobytu w Polsce oraz przecudowna Anna Dymna, którą miała niesamowitą przyjemność fotografować wraz z innymi znanymi Annami, podczas charytatywnej sesji zdjęciowej „Anny dla Anny Dymnej”.

Zapisz się

Liczba miejsc jest ograniczona.

We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Twój numer rezerwacji:

Uwaga: możesz być zapisany/a jednocześnie tylko na jedną atrakcję podczas Klif Fashion Night.
Zapisanie się na jedną z atrakcji zwalnia z obowiązku posiadania zaproszenia.

Inne Wydarzenia na 25 lat

Patroni medialni:
TOP