KING OF COTTON

KING OF COTTON

KING OF COTTON

HOTELOWY LUKSUS DLA CIEBIE I TWOJEGO DOMU

W King of Cotton od ponad 120 lat z powodzeniem łączymy doskonałą jakość i wytrzymałość z prawdziwym pięknem i delikatnością oferowanych przez nas produktów tekstylnych, niezbędnych w każdej łazience oraz sypialni. Nasze pościele, ręczniki oraz szlafroki wykonujemy w 100% z egipskiej bawełny co sprawia, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

W kwestii komfortu swoich gości ufają nam najlepsze hotele na świecie.

Pościele, kołdry, poduszki, narzuty, ochraniacze i nakładki na łóżka, kapcie, szlafroki oraz ręczniki oznaczone marką King of Cotton znajdują swoje miejsce w renomowanych  hotelach takich jak: Hilton, Mariort, Hotel Indigo, Ramada Jarvis i wiele innych.

Firma King of Cotton rozpoczęła swoją działalność w Wielkiej Brytanii w 1995 roku, ale historia firmy sięga roku 1880. To wtedy po raz pierwszy, we Włoszech, pojawiła się nazwa „Re di Cotone”. Po wielu latach, ten dobrze prosperujący, rodzinny biznes został przeniesiony do Wielkiej Brytanii, gdzie z powodzeniem kontynuujemy naszą misję.

Od początku naszym głównym założeniem było stworzenie konkurencyjnej oferty dla brytyjskich hoteli, która obejmowałaby duży wybór produktów tylko wysokiej jakości. Z sukcesami realizujemy ten cel do dzisiaj, a ponieważ goście hotelowi niezmiennie pytali o dostępność naszych produktów dla klientów prywatnych, poszerzyliśmy naszą ofertę i udostępniliśmy ją dla wszystkich.

W 2003 roku, aby móc sprawniej dostarczać nasze produkty bezpośrednio do klientów prywatnych, stworzyliśmy stronę i sklep internetowy. Zarówno wśród klientów prywatnych, jak i w branży hotelarskiej, przedsięwzięcie to okazało się sukcesem i spowodowało kolejny, dynamiczny rozwój firmy King of Cotton. Klienci docenili nasze starania, wysoką jakość produktów i konkurencyjne ceny.

Zostaliśmy również wyróżnieni certyfikatem ISO 9001, standardem rozpoznawanym na świecie i potwierdzającym nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie na wszystkich płaszczyznach naszej działalności.

Jesteśmy obecni w Anglii, Francji, Belgii, Hiszpanii,  Portugalii; od kilku lat, za pośrednictwem sklepu internetowego, spełniamy oczekiwania także polskich klientów. W grudniu ubiegłego roku otworzyliśmy pierwszy sklep stacjonarny w Polsce w Domu Mody Klif w Warszawie.

W King of Cotton oferujemy również usługę haftu indywidualnego. Na większości produktów możemy umieścić napis lub dowolną grafikę, w tym firmowe logo.

Ponadto takie produkty jak pościele, narzuty itp. mogą być uszyte na miarę w naszych portugalskich pracowniach.

W naszym salonie na pierwszym piętrze czekają na Państwa uśmiechnięci i pomocni doradcy, którzy łączą pracę z pasją.

Zapraszamy:  www.kingofcotton.pl

Kontakt z naszym salonem w Klif:
T: +48 22 531 45 33
E: warsaw@kingofcotton.pl

Kontakt z biurem obsługi klienta:
T: +48 77 555 00 19
E: info@kingofcotton.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 900 - 2100
niedziela handlowa: 1000 - 2000

TOP