08.02.2023

Feel Good Love

  • Zarejestruj się

Chcesz przyjść na wydarzenie?

Dom Mody Klif Zaprasza na

K2 – spotkanie na szczycie dobrych relacji partnerskich

Wydarzenie odbyło się w Domu Mody Klif w dniu 8 lutego 2023 roku w godzinach 18.00 – 20.00.

Jak ze sobą rozmawiać, aby się zrozumieć czyli sztuka komunikacja w związku?
Jak dobieramy się w związki i co wpływa na nasze miłosne wybory?
Jaki mamy styl komunikowania się i relacje intymne w związku?
Czy można się kłócić….z pożytkiem dla związku?
Jaki jest związek pomiędzy hormonami, słowami i naszymi preferencjami w związku?

W przedwalentynkowej rozmowie nasze ekspertki – Sylwia Jędrzejewska – seksuolożka kliniczna oraz Aleksandra Flakiewicz-Kwapisz – psycholożka i terapeutka par odkryją sekrety mechanizmu miłosnych wyborów a także przybliżą sztukę skutecznej komunikacji w związku. Ekspertki opowiedzą o formach komunikacji w związkach, o tym jak wyrażać potrzeby i czy warto o wszystkim sobie mówić. Zastanowimy się także nad znaczeniem dla związku nawyków komunikacyjnych, siłą słowa i gestu oraz sposobach zwiększenia swojej szansy na znalezienie i zatrzymanie przy sobie właściwego partnera życiowego.

 Dowiemy się, jak rozpoznawać słowa i partnera, aby stworzyć udany związek oraz jak poprawić proces porozumiewania się. Będziemy pracować z testami psychologicznymi, aby zgłębić  stan komunikacji w swoich związkach. Przygotujemy także personalizowany prezent Walentynowy ułatwiający wyrażanie emocji w związku.

 Dr Sylwia Jędrzejewska
Seksuolog kliniczny.Terapeuta zaburzeń seksualnych. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Autorka wielu wystąpień dotyczących zaburzeń seksualnych kobiet i mężczyzn. Współautorka  prac i publikacji obejmujących problematykę zdrowia, dysfunkcji seksualnych i nietypowych zachowań seksualnych. Wykładowca akademicki. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z pacjentami w Poradniach Seksuologicznych. Głównym obszarem pracy jest terapia dysfunkcji seksualnych kobiet i mężczyzn oraz partnerskie zaburzenia seksualne. Od wielu lat prowadzi badania nad uwarunkowaniami zdrowia seksualnego kobiet i jego wpływem na jakość ich życia.

Aleksandra Flakiewicz- Kwapisz
Psycholog, pedagog, mediator, terapeuta CBT. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej we własnym gabinecie.  Członek międzynarodowych i  amerykańskich stowarzyszeń AAPB* EFPA* . Certyfikowany ekspert z zakresu rozpoznawania emocji oraz mikroekspresji. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu zaburzeń  lękowych, emocjonalnych i interwencji kryzysowych.
*Association for applied psychophysiology and biofeedback
* European Federation of Psychologist Assosiation

Posłuchaj podcastu ze spotkania

Fotogaleria

Zapisz się na wydarzenie

Wolnych miejsc: 25

Rejestracja zakończona.

inne edycje K2
TOP