22.11.2023

K2 – Spotkanie na szczycie nowoczesnych technologii

  • Zarejestruj się

Chcesz przyjść na wydarzenie?

Dom Mody Klif Zaprasza na

K2 – spotkanie na szczycie nowoczesnych technologii.

Świat nigdy nie stał w miejscu, ale obecnie jesteśmy świadkami bezprecedensowego rozwoju technologicznego. Żyjemy w „erze technologii”, w której kolejne przełomy i granice pokonywane są każdego dnia. Nigdy wcześniej w historii naszej cywilizacji w tak krótkim czasie nie doświadczaliśmy tylu przełomów wpływających na każdy aspekt naszego życia.

Każdego dnia uświadamiamy sobie, że już stanowimy społeczeństwo 2.0. Nie wyobrażamy sobie naszego funkcjonowania bez wynalazków, gadżetów czy technologii, o których jeszcze kilkanaście lat temu myśleli wyłącznie techno maniacy. Postęp technologiczny dokonuje się każdego dnia, a jego rezultaty i kierunki rozwoju, warto, aby poznał każdy. Już dawno zainteresowanie nowoczesnymi technologiami przestało być niszą. Jesteśmy otoczeni nimi codziennie i w każdej sferze naszego życia.

Co to jest high tech i w którym kierunku zmierza?

AI-przyjaciel czy wróg?

Elektromobilność – moda, etap przejściowy czy prawdziwa rewolucja?

Które technologie zmienią nasz świat w najbliższych latach?

To tylko niektóre pytania, na które poszukamy odpowiedzi podczas wydarzenia K2 – spotkanie na szczycie nowoczesnych technologii. Zaproszeni eksperci-

Paweł Orleański znany między innymi jako gospodarz popularnonaukowego programu „Galileo” oraz Norbert Cała – twórca serwisu i podcastu Techlove, przedstawią, gdzie i jakie technologie można spotkać. Rozprawią się z popularnymi mitami. Nakreślą kierunki rozwoju i przyszłości technologii. A także wskażą kilka praktycznych przykładów rozwoju technologicznego w codziennym życiu. Jeśli chcecie dowiedzieć się, autami z jakim napędem będziemy jeździć w przyszłości, z jakich ekranów, smartphonów i komputerów korzystać oraz czy bać się AI, zapraszamy do zapisów.

W programie spotkania przewidziana jest także prezentacja  najnowszego telewizora, który obecnie nie ma sobie równych na rynku światowym – modelu z serii LG OLED GALLERY (LG OLED 65G33LA), którą poprowadzi Aleksander Dołżyński z LG Electronics Polska.

Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona. Będziemy wdzięczni za punktualne przybycie.

22 listopada 2023, godz. 18.00 – 20.00

Nasi goście

Paweł Orleański

Aktor, prezenter, lektor. Od 2007 roku jest gospodarzem programu popularnonaukowego „Galileo”. W TV4 prowadził teleturnieje: „Daję słowo”, „Przetrwanie” oraz „Lingo”. Obecnie prowadzi polską edycję światowego formatu „Cash or Trash” pod nazwą „Łowcy skarbów. Kto da więcej”. Fan motoryzacji i podróży na czterech kółkach. Miłośnik nowinek technologicznych, ciekawostek i gadżetów wszelakich.

Norbert Cała

Dziennikarz i specjalista od nowych technologii. Nowymi technologiami zajmuje się od kilkudziesięciu lat zmieniając się wraz z nimi. Aktualnie nowinek technologicznych szuka głównie w elektrycznych samochodach. Twórca serwisu i podcastu Techlove. Rekordzista Polski w ilości kilometrów przejechanych samochodem elektrycznym w 24 godziny.

Fotogaleria

Zapisz się na wydarzenie

Wolnych miejsc: 25

Rejestracja zakończona.

inne edycje K2
TOP