16.05.2024

K2 – Spotkanie na szczycie trendów & stylu

  • Zarejestruj się

Chcesz przyjść na wydarzenie?

Wolnych miejsc: 25

Rejestracja zakończona.

Dom Mody Klif Zaprasza na

K2 – spotkanie na szczycie trendów & stylu

Cytując wielkiego kreatora mody – YVES SAINT LAURENTA „ Moda przemija, a styl pozostaje” zapraszamy na pełne inspiracji spotkanie z Malwiną Wędzikowską – stylistką mody i osobowością telewizyjną.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w branży mody zabierze nas w ekscytującą podróż po trendach z wybiegów i z ulic stolic mody. Podczas spotkania dowiemy się, w jaki sposób można wypracować swój indywidualny styl, dlaczego nie każdy trend jest dla każdego i co warto wybrać z oferty marek modowych, aby odświeżyć swoją garderobę i wyglądać w te lato nie tylko modne, ale i w zgodzie ze sobą.

Kwintesencją dużej dawki wiedzy i inspiracji będzie pokaz mody „Modowe trendy w codziennym wydaniu”, podczas którego będziemy mogły obejrzeć omawiane stylizacje bazujące na  aktualnych trendach w stylizacjach ready to wear wybranych przez Ewelinę Zesiuk – stylistkę  Domu Mody Klif.

Zapraszamy do zapisów i przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona.  Będziemy wdzięczni za punktualne przybycie.

16 maja 2024, godz. 18.00 – 20.00

Dom Mody Klif

Nasi goście

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska – kostiumograf, stylistka i projektantka a także gospodyni programu: The Traitors. Zdrajcy. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale projektowania oraz grafikę. Przed kilka lat byłam głównym projektantem kolekcji męskiej i nadruków dla Marki Tatuum. Projektowaniem kostiumów do programów telewizyjnych i spotów reklamowych zajmowała się prawie 20 lat – Taniec z Gwiazdami, The Voice of Poland, Kocham cię Polsko, Top Model, to tylko niektóre programy do których tworzyła kostiumy. Takie widowiska telewizyjne jak Sylwester TVP, POLSAT przez wiele sezonów wychodziło stylistycznie spod jej ręki.

Ma na swoim koncie też kilkaset kampanii reklamowych. Pracowała też na Islandii z jednym z głównych bohaterów Gry i tron, Aidenem Gillenem z Tomkiem Bagińskim przy spocie promującym Rozetę, Europejskiej Misji kosmicznej – czyli europejskiej odpowiedniczce NASA, albo przy kampanii promującej Igrzyska Olimpijskie w Soczi. W Afryce prowadziła warsztaty projektowania stroju dla lokalnych kobiet. Od 2024 została prowadzącą pierwszej polskiej edycji „The Traitors. Zdrajcy” , światowego hitu, który opiera się na angażującej Grze Mafia.  Poza pracą w telewizji i reklamie doradza w odnalezieniu własnego stylu nie tylko osobom publicznym.

Fotogaleria

Zapisz się na wydarzenie

Wolnych miejsc: 25

Rejestracja zakończona.

inne edycje K2
TOP