27.06.2023

Spotkanie na szczycie męskiego luksusu, życia z klasą, old money

  • Zarejestruj się

Chcesz przyjść na wydarzenie?

Dom Mody Klif Zaprasza na

Inaugracyjne wydarzenie dla mężczyzn czyli:

K2 – spotkanie na szczycie męskiego luksusu, życia z klasą, old money.

Czym jest luksus dla współczesnego mężczyzny?

Jak żyć z klasą w stylu old money?

Jak pochodzenie z rodzin zamożnych od pokoleń kształtuje gust i wpływa na wybory nie tylko modowe  i czym jego przedstawiciele mogą zainspirować innych?

Będzie to punkt wyjścia do dalszego odkrywania elitarnych hobby i inwestycji.

Metale szlachetne, luksusowe zegarki i łodzie motorowe a także sztuka to filary prestiżu. Zastanowimy się na czym polega magia ich przyciągania i na co warto zwrócić uwagę przy ich wyborze. Eksperci zdradzą nam tajniki inwestowania w kruszce, dzieła sztuki i zegarki. Dowiemy się także jakie korzyści mogą płynąć z zakupu jachtu, a także jak wybrać i sfinansować wymarzony jacht motorowy?

Zapraszamy do zapisów i przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy pamiętać, iż w celu potwierdzenia uczestnictwa, należy zaakceptować udział klikając w link otrzymany z systemu rejestracji.

27 czerwca 2023 godz. 18.00 – 20.00

 

Nasi goście

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś, dziennikarz nowych mediów, influencer, laureat 4 Wiktorów i 2 Telekamer, przez ponad 25 lat prowadzący Teleexpress i inne programy dla TVP, do niedawna gospo-darz programów w Telewizji WP, obecnie twórca internetowy prowadzący autorski kanał YouTube. Został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski – za działalność kol-porterską w Niezależnej Oficynie Wydawniczej NOWA w latach 80-ych (2008) oraz Krzy-żem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski (2014).

Elitarny Łobuz

Właściwie Tomasz Roy-Szabelewski – pochodzący z rodziny warszawskich przedsiębiorców influencer. Dorastał między Warszawą, Juratą i Konstancinem. Uczęszczał do Liceum im. Stefan Batorego. Ukończył szkołę średnią w Kalifornii, a następnie Iberoamerykanistykę na Uniwersytecie w Cambridge, gdzie uzyskał tytuł magistra. Zna pięć języków. Spędził ponad 20 lat w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Austrii oraz we Włoszech, gdzie po ukończeniu studiów rozpoczął karierę projektanta wnętrz. W tym czasie inwestuje w nieruchomości oraz dzieła sztuki, udziela porad wnętrzarskich w programach telewizyjnych. Od 2023. roku – jako Elitarny Łobuz – dzieli się w internecie swoimi spostrzeżeniami z zakresu stylu życia polskich elit, a także szerzy wiedzę z zakresu stylu, manier i etykiety. Przedstawia zasady savoir-vivre nie na klęczkach, a z typową dla prawdziwych elit nonszalancją i przymrużeniem oka.

Fotogaleria

Zapisz się na wydarzenie

Wolnych miejsc: 25

Rejestracja zakończona.

inne edycje K2
TOP