20.06.2023

Spotkanie na szczycie włoskiego stylu

  • Zarejestruj się

Chcesz przyjść na wydarzenie?

Dom Mody Klif Zaprasza na

K2 – spotkanie na szczycie włoskiego stylu

20 czerwca 2023 godz. 18.00 – 20.00

Co to jest italian chic i dlaczego inspiruje kobiety na całym świecie? Elegancka kobiecość prosto z Mediolanu i nonszalanckie dolce vita z włoskich kurortów – jak to nosić w Polsce?

Porozmawiamy także o włoskiej modzie w kilku odsłonach – prosto w wybiegów high – fashion, poprzez włoską ulicę i modę codzienną, kończąc na aktualnych interpretacjach trendów włoskich marek dostępnych w Domu Mody Klif. Przejrzymy charakterystyczne elementy stylu Włoszek z różnych regionów oraz na różne okazje. Zastanowimy się, co sprawia, że cały świat tak kocha modę Made in Italy.

Kwintesencją dużej dawki wiedzy i inspiracji będzie pokaz mody w stylu dolce vita, podczas którego będziemy mogły obejrzeć omawiane elementy włoskiego stylu i aktualnych trendów w stylizacjach ready to wear wybranych przez stylistki Domu Mody Klif.

Podcasty ze spotkania


Nasi goście

Karolina Limbach

Zaczęła od staży w Glamour i Elle, kilka lat pracowała w Vivie i Vivie Modzie, by w 2015 roku wrócić do Elle i realizować się jako stylistka. Na co dzień tworzy sesje okładkowe, edytoriale i kampanie reklamowe topowych polskich marek, wyszukuje i promuje nowe talenty, współpracuje z projektantami. Prowadziła program o modzie „Czas na zmianę” w TVN Style, w którym dodawała szyku swoim bohaterkom.

Beata Maciejec - Lottici

Znana w sieci jako @Italiantaste_pl. Polka, która od 20 lat mieszka we Włoszech. Autorka kanału Italian Taste, na którym opowiada z pasją o włoskim stylu życia.

Fotogaleria

Zapisz się na wydarzenie

Wolnych miejsc: 25

Rejestracja zakończona.

inne edycje K2
TOP