20.09.2023

K2 – Spotkanie na szczycie modowych trendów

  • Zarejestruj się

Chcesz przyjść na wydarzenie?

Dom Mody Klif Zaprasza na

K2 – spotkanie na szczycie modowych trendów

Od lat projektanci podczas Fashion Week’ów prezentują swoje propozycje tworząc trendy na kolejny sezon. Marki wprowadzają nowości do sklepów nawet kilka razy w roku. Ubrania i stylizacje od wieków pełniły różne funkcje, w tym oddawały klimat danego czasu i społeczeństwa. A czym jest moda dla nas – współczesnych kobiet i co nam daje? Jakie trendy z wybiegów warto zaprosić do naszej szafy? Jak wyglądać stylowo niezależnie od wieku i rozmiaru? Nad tym zastanowimy się podczas rozmowy dziennikarki i prezenterki telewizyjnej Pauliny Sykut- Jeżyny z ekspertką modową Patrycją Gaweł znaną w sieci jako @gadkamatka.

Uzupełnieniem wiedzy teoretycznej będzie warsztat z tworzenia stylizacji w modnym nurcie „quiet luxury”, który poprowadzi @gadkamatka.

Kwintesencją dużej dawki wiedzy i inspiracji będzie pokaz mody, podczas którego będziemy mogły obejrzeć omawiane trendy w stylizacjach ready to wear wybranych przez stylistkę Domu Mody Klif – Ewelinę Zesiuk.

Zapraszamy do zapisów i przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy pamiętać, iż w celu potwierdzenia uczestnictwa, należy zaakceptować udział klikając w link otrzymany z systemu rejestracji.

Będziemy wdzięczni za punktualne przybycie.

20 września 2023, godz. 18.00 – 20.00

Nasi goście

Paulina Sykut – Jeżyna

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Znana między innymi z prowadzenia takich programów telewizyjnych jak „Must Be the music. Tylko muzyka”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” czy imprez plenerowych takich jak „Sopot TOPtrendy Festiwal”. Zdobyła dwukrotnie Telekamerę „TeleTygodnia” w kategorii „Prezenter Pogody”. Nominowana do statuetki w kategorii „Gwiazda stylu”.

@gadkamatka

Patrycja Gaweł znana w sieci jako @gadkamatka. Wielka pasjonatka mody, czerpiąca z niej satysfakcję i inspirację. Na co dzień twórczyni modowej marki osobistej na Instagramie, zgromadziła wokół siebie już niemal 100 tysięcy followersów. Stworzyła motywacyjne wyzwanie dla kobiet, serię modowych e-booków i niejednokrotnie już udowodniła, że ani wiek, ani rozmiar – nie mają znaczenia, jeśli tylko nauczymy się odpowiednio podchodzić do własnego stylu i mody. Wierna przekonaniu, że umiejętność ubierania się, co ważniejsze – ubierania się z odwagą, to prawdziwa sztuka! I z ogromną charyzmą – tej sztuki nas uczy.

Fotogaleria

Zapisz się na wydarzenie

Wolnych miejsc: 25

Rejestracja zakończona.

inne edycje K2
TOP