24.10.2023

K2 – Spotkanie na szczycie kobiecego zdrowia

  • Zarejestruj się

Chcesz przyjść na wydarzenie?

Dom Mody Klif Zaprasza na

K2 – spotkanie na szczycie kobiecego zdrowia

Co w dzisiejszych czasach każda z nas – kobiet – musi wiedzieć  o zdrowiu? Jak holistycznie dbać o siebie? Które objawy powinny nas zaniepokoić? Gdzie szukać pomocy, która jest skuteczna? Dlaczego nie możemy bać się badać?

Na te pytania, poszukamy odpowiedzi podczas spotkania dwóch inspirujących kobiet, które podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą z zakresu kobiecego zdrowia.

Nowotwór i co dalej? O swojej walce oraz zwycięstwie z chorobą opowie dziennikarka telewizyjna – Joanna Górska, która wspiera kobiety onkologiczne a także zachęca do profilaktyki dbania o siebie.

W drugiej części spotkania porozmawiamy z Dr Magdaleną Cubałą – Kucharską na temat medycyny integracyjnej oraz skutecznej edukacji pro-zdrowotnej na Instagramie. Poznamy także tajniki funkcjonalnego i holistycznego podejścia do zdrowia. Zgłębimy czym są choroba Hashimoto, SIBO, SIFO i dlaczego nie są to „tylko” modne współczesne choroby, a prawdziwa plaga.

Na końcu spróbujemy wspólnie poszukać recepty na kobiece zdrowie pamiętając, że zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć.

Zapraszamy do zapisów i przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Będziemy wdzięczni za punktualne przybycie.

24 października 2023, godz. 18.00 – 20.00

Nasi goście

Joanna Górska

Joanna Górska – dziennikarka radiowa i telewizyjna i trener medialny. Wieloletni głos ser-wisów informacyjnych Radia Wa-Ma, twarz TVP Olsztyn i Wiadomości TVP1, a następnie przez kilkanaście lat czołowa prezenterka Telewizji Polsat, gospodyni porannego pasma „Nowy dzień z Polsat News”. Trenerka wystąpień publicznych, która kształci głos, mowę i wizerunek. Wykładowca akademicki autoprezentacji i wystąpień publicznych na dziennikar-stwie na Uniwersytecie SWPS. Współautorka książek „Dziad. On silny, my silniejsi. O naszej walce z rakiem.” oraz „Prze-żyć raka. I co dalej?”. Prezes Fundacji Silni Sobą, która ma na celu wsparcie par po walce z rakiem w powrocie do normalnego życia. Od lat, jako Amazonka w remisji raka piersi aktywnie działa na rzecz profilaktyki, prowa-dzi panele dyskusyjne i spotkania na temat sytuacji pacjentów onkologicznych oraz nowo-ści w terapiach antynowotworowych.

Dr Magdalena Cubała – Kucharska znana w sieci jako @drcubala

Doktor nauk medycznych, ze szczególnym zainteresowaniem tematem osi mózgowo-jelitowej oraz zaburzeniami neurorozwojowymi, zwłaszcza tematyką autyzmu u dzieci. Wieloletni konsultant Ministerstwa Zdrowia w Radzie Terapii Naturalnych oraz w Komitecie do Spraw Niepełnosprawności. Lekarz z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie medycyny funkcjonalnej. Swoje doświadczenie zdobywała głównie w Ameryce oraz w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała w Breakspear Medical Group oraz w Autism Treatment Trust w Edynburgu. Jako delegat WHO ukończyła szkolenie w zakresie badań naukowych tradycyjnych ziół chińskich w China Medical University Taichung na Taiwanie. Dietetyk, dyplomowany przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Żywieniowego. Sekretarz w Zarządzie Fundacji ILCDEF, USA. Autorka książek i ebooków o tematyce zdrowia oraz jelit. Założycielka Instytutu Arcana i autorka edukacyjnego profilu o tematyce medycznej na Instagramie @drcubala, na którym w przystępny i atrakcyjny sposób propaguje wiedzę i zdrowe nawyki.

Fotogaleria

Zapisz się na wydarzenie

Wolnych miejsc: 25

Rejestracja zakończona.

inne edycje K2
TOP